На Олімпіаді-2012 виступить об'єднана збірна Великобританії з футболу

Збірна Великобританії з футболу виступить на майбутній літній Олімпіаді 2012 року за участю гравців з Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії.

Британська олімпійська асоціація (BOA) прийняла рішення про об'єднану збірну Великобританії, яка виступить на Олімпіаді 2012 року в Лондоні.

У чоловічу і жіночу збірні з футболу потраплять представники збірних Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Тренери кожної з національних команд складуть списки гравців, яких рекомендують до об'єднаної дружину Великобританії. Влітку 2012 року будуть сформовані остаточні склади.

Керівники футболу Шотландії, Північної Ірландії та Уельсу довгий час були проти участі своїх гравців в об'єднаній команді. Вони висловлювали занепокоєність тим, що подібний крок може привести до утворення постійної збірної Великобританії і вони втратять свої позиції серед міжнародних асоціацій.

В даний час Великобританію на міжнародній футбольній арені представляють чотири національні збірні: Англії, Північної Ірландії, Уельсу та Шотландії. Команди є повноправними членами ФІФА і УЄФА і мають право брати участь в розіграшах чемпіонатів Європи та світу.

Востаннє збірна Великобританії з футболу виступала на Олімпійських Іграх 1960 року в Римі, не зумівши тоді вийти зі своєї групи, де її суперниками були Бразилія, Італія і Тайвань. Останні успіхи британської збірної з футболу датуються початком 20-го століття - в її активі перемоги на Олімпійських Іграх 1900 року в Парижі, 1908 року в Лондоні і 1912 року в Стокгольмі.

Читайте також:

Безрукий лучник пробився у збірну США (відео)

У Лондоні відкрили незвичайну баскетбольну арену до Олімпіади 2012 року

Бекхем хоче повернутися до складу збірної

До Олімпіади-2012 в Україні підготують 108 елітних спортсменів

Залиште свій коментар

Наступна публікація