На Олімпіаді вперше виступила чорношкіра пара фігуристів

Ванесса Джеймс і Яннік Бонер стали першою чорношкірою парою в історії парного фігурного катання на Олімпіадах.

Французькі фігуристи Ванесса Джеймс і Яннік Бонер, що посіли 14-те місце у змаганні спортивних пар, стали першою чорношкірою парою в історії парного фігурного катання на Олімпійських іграх.

Публіка у Ванкувері тепло сприйняла їх виступ, нагородивши оплесками за небезпечні стрибки і вражаючі підтримки.

За словами 27-річного Бонера, темношкіру дівчину він знайшов ненавмисно - йому просто потрібна була партнерка. "Я сподіваюся, що в майбутньому ми зможемо виграти багато медалей, а в парному фігурному катанні з'явиться чорношкірий тренер і чорношкірі судді", - сказав Яннік.

Уродженка Канади 22-річна Ванесса Джеймс працює в парі з Бонером протягом трьох років. Раніше дівчина виступала за Великобританію в одиночному катанні. У минулому році вона отримала французьке громадянство.

За словами Ванесси, їх участь в Олімпійських іграх 2010 року довела, що двері фігурного катання відкрилися і для чорношкірих спортсменів.

Однак в одиночному фігурному катанні чорношкірі олімпійці виступали і раніше. Ще в 1988 році темношкіра американка Дебі Томас взяла бронзову медаль на зимових іграх в канадському місті Калгарі. У 90-х роках чорношкіра француженка Сурія Боналі тричі брала участь в Олімпійських іграх.

"Я сподіваюся, що ми дійсно побачимо більше чорношкірих фігуристів і особливо пар", - додала Ванесса.

Зазначимо, що Ванесса Джеймс і Яннік Бонер зустрілися за допомогою інтернет-сайту для пошуку партнерів з фігурного катання.

Читайте також:

Рейтинг найбагатших олімпійців очолив "Літаючий помідор"

Українські фігуристи посіли лише восьме місце на Олімпіаді

Швейцарія очолила медальний залік Олімпіади у Ванкувері

Росія провалює медальний план Олімпіади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: