На "Олімпійський" вже витрачено понад 300 мільйонів гривень

Станом на 4 червня поточного року за 2008-2009 роки освоєно 315 млн. 762 тис. 806 грн.

На реконструкцію НСК "Олімпійський" за п`ять місяців 2009 року освоєно 150 млн. грн. Про це 14 липня повідомив Міністр у справах сім`ї, молоді і спорту Юрій Павленко під час дня відкритих дверей спорткомплексу.

За його словами, станом на 4 червня поточного року за 2008-2009 роки освоєно 315 млн. 762 тис. 806 грн. А з 1 січня поточного року з цієї суми використано 150 млн. грн., а в цілому на цей рік на виконання будівельно-монтажних робіт, робіт з проектування передбачено 1 млрд. грн.

За словами головного інженера ХК "Київміськбуд" Олександра Галицького, з 1 млрд. грн. будівельно-монтажні роботи складають 535 млн. грн. Він уточнив, що з цієї суми компанія виконала робіт на 150 млн. грн. До кінця року "Київміськбуд" планує виконати роботи на суму, що залишилася (385 млн. грн.).

Міністр відзначив, що передбачених коштів достатньо для проведення будівельно-монтажних робіт. "Думаю, вони будуть використані в повному обсязі", - додав Галицький.

Пан Павленко уточнив, що оплата відбувається за фактом виконаних робіт. Він наголосив, що кожний кошторис перевіряється трьома незалежними контрольними групами.

Додамо, що Міністр підкреслив, що всі роботи з реконструкції спорткомплексу відбуваються прозоро, відкрито і публічно.

Нагадаємо, що Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з перевірки дотримання законодавства України при проведенні реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський" заявила про зловживання службовим становищем віце-прем`єр-міністра Івана Васюника, міністра у справах сім`ї, молоди і спорту Юрія Павленка і в.о. генерального директора НСК "Олімпійський" Дмитра Чернявського при проведенні реконструкції НСК.

Читайте також:

Павленко запевняє, що на "Олімпійському" грошей не крадуть

УЄФА: ситуація з аеропортом є катастрофічною для Львова

ФФУ звинувачує Сафіулліна в розповсюдженні брехні

ВР: при реконструкції "Олімпійського" процвітає корупція

Залиште свій коментар

Наступна публікація