На "Олімпійському" відбувся останній матч

5 травня відбувся останній матч на газоні "Олімпійського", що прослужив понад 30 років.

5 травня на полі НСК "Олімпійський" відбувся символічний матч між командами спортивних журналістів та учасниками реконструкції футбольної арени - представниками Міністерства у справах сім'ї молоді та спорту, Міністерства регіонального розвитку та "Київміськбуду".

Відкрив останній матч на цьому газоні "Олімпійського" міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, який вийшов у формі "команди будівельників" і провів на полі кілька стартових хвилин.

Юрій Павленко
Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко
Міністр ще раз запевнив футбольну громадськість країни, що реконструкція "Олімпійського" виконується в суворій відповідності з графіком, погодженим з експертами УЄФА, а також подякував представників ЗМІ за об'єктивне висвітлення настільки резонансної теми.

По закінченні матчу, перемогу в якому здобули будівники, футбольний газон стадіону розрізали на рівні частини. Згодом газон продадуть за символічну суму.

Організатори, підбиваючи підсумки цього двобою, відзначили, що перемогли обидві команди і, відповідно, нагороди отримали всі гравці.

Учасники зустрічі пообіцяли провести матч-реванш вже на новому газоні в липні 2010 року.

Зазначимо, що реконструкція арени не зупинялась ні на мить – навіть під час матчу частина будівельників продовжувала свою нелегку справу.

Читайте також:

 

Реконструкція НСК "Олімпійський" дешевшає

"Олімпійський" оживе в червні 2011 року

НСК "Олімпійський" подорожчав на 700 мільйонів

ВідеоОстанній матч на "Олімпійському"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: