На "Олімпійському" зібрались будувати туалет за 262 тис. євро

Під час перевірки реконструкції НСК "Олімпійський" була виявлена ціла низка фінансових зловживань.

Тимчасова слідча комісія парламенту щодо НСК “Олімпійський” встановила факти організаційних та фінансових зловживань під час реконструкції спортивного комплексу. Про це заявив віце-спікер Микола Томенко.

За його словами, розслідування, проведене ТСК, фактично підтвердило "тіньовий та корупційний характер ухвалення рішень" при реконструкції НСК "Олімпійський".

“Несподіванкою стало те, що за останній період не відбулося жодного засідання наглядової ради НСК “Олімпійський. Виникає питання, хто тоді визначає стратегію и контролює цю роботу”, - сказав Томенко.

На його думку, "найбільш цинічним є той факт, що 19 грудня 2008 року була підписна додаткова угода, яка передбачала проведення та освоєння робіт до 25 грудня 2008 року".

“Серед "успішного" освоєння коштів - підготовка робочого проекту “Туалет №1” вартістю 262 тис. 200 євро, підготовка робочого проекту “Артезіанська свердловина” понад 393 тис. євро”, - сказав Томенко.

На його переконання, якщо у справі реконструкції НСК “Олімпійський” чиновники не змогли забезпечити прозорий механізм ухвалення рішень, то уряд має вивчити це питання за участю членів ТСК та ухвалити "адекватні рішення".

Читайте також:

На "Олімпійський" вже витрачено понад 300 мільйонів гривень

Павленко запевняє, що на "Олімпійському" грошей не крадуть

Уряд затвердив проект реконструкції НСК "Олімпійський"

ФФУ звинувачує Сафіулліна в розповсюдженні брехні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: