На Сумщині пройдуть грандіозні ралійні гонки

Майже 70 екіпажів з України, Німеччини, Франції, Польщі і Росії подолають понад 1000 кілометрів бездоріжжя.

Джип Суми
У гонках візьмуть участь майже 70 екіпажів
5 серпня в Сумській області стартує ІІ етап Кубку України з ралі-рейду "БАХА 1000", в якому візьмуть участь майже 70 екіпажів з України, Німеччини, Франції, Польщі і Росії.

Цьогорічний маршрут ралі надскладний: спортсменам доведеться долати понад 1000 кілометрів бездоріжжя, з бродами, лісовими, піщаними та швидкісними рівнинними ділянками. Основна частина ралі-рейду пройде по території Сумської області.

У змаганнях візьмуть участь і VIP-персони – Віктор Янукович-молодший, Равіль Сафіуллін, Євген Червоненко та керівник Сумського регіону Юрій Чмирь.

Також очікується прибуття капітана команди Sixt Ukraine Вадима Нестерчука, багаторазового володаря Кубків України з ралі-рейду Богдана Новицького, пілота відомої французької команди Dessoude Фредеріка Шавіньї.

"На Сумщині поважають спорт і швидкість, - заявив губернатор. – Тому наш регіон обов’язково має бути представлений у цих престижних перегонах. Я також братиму участь у ралі, в якості другого пілота на автомобілі "Фуджі". Зробимо максимум, або відстояти спортивну честь Сумщини".

Після проведення змагань, за словами Юрія Чмиря, він планує підготувати заявку на внесення сумського маршруту до міжнародного каталогу ралі-рейдів (сьогодні на міжнародному рівні офіційно сертифіковано лише один український маршрут – в районі Карпат).

"Схвалення нашої заявки дасть Сумщині можливість претендувати і на прийом змагань міжнародного рівня, наприклад, одного з етапів Кубку Європи, - зазначив Юрій Чмирь. – Таким чином, ми зможемо і зміцнити спортивний авторитет України й нашої області, а, крім того, дати поштовх до розвитку інфраструктури, туризму, залучити серйозні інвестиції в райони проведення змагань".

Читайте також:

В Києві провели "Red Bull Ралі на тарантасах"

Янукович-молодший на вітчизняному джипі виграв гонки по бездоріжжю

Янукович хотів взяти участь в автоперегонах, але йому не дало оточення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: