На Євро-2012 Україна вразить світ "відкритою душею"

Українці мають приємно вразити гостей Євро-2012 своїми найкращими рисами, щоб туристи знову повернулися сюди.

Україна має якнайкраще підготувати волонтерів до Євро-2012, щоб приємно вразити гостей чемпіонату.

Адже сприйняття країни відбувається через контакт з людьми, які в ній живуть. Тому поряд з будівництвом стадіонів, доріг, аеропортів, готелів та іншої інфраструктури, важливо також підготувати добровольців.

У цьому переконаний експерт з комунікації, PR та зв'язків з урядами, керівний партнер - засновник компанії CFC Consulting Геннадій Курочка.

"Наші громадяни повинні зустріти гостей турніру з відкритою душею", - вважає Курочка.

Крім того, українці мають проявити усю свою гостинність до гостей Євро-2012, адже чемпіонат стане найпотужнішим інформаційним приводом заговорити про Україну.

"Тут будуть тисячі журналістів, фанів. Останні вже приїдуть до нас, як на свято. А тому очікується, що всі вони стануть носіями позитивного іміджу України. Головна думка, яку єврогості повинні винести з нашої держави – та, що Україна – така сама Європа, з якої вони приїдуть до нас", - акцентує експерт.

За словами Курочки, наразі світ мало знає про нашу державу, а футбольний чемпіонат заповнить нішу інформації про Україну у свідомості іноземців. Тим більше, що половина репортажів, які зараз виходять на провідних телеканалах BBC, Euronews, Eurosport та CNN – це репортажі загалом про Україну.

До того ж експерт з комунікації переконаний, що велика кількість вболівальників, які приїдуть з Європи передадуть свої враження від України своїм друзям і більшість з них ще мінімум один раз приїдуть в нашу країну.

"Головний акцент інформаційних месседжів промоції України до Євро-2012 повинен стартувати за 8-9 місяців до турніру. Причому, головним повідомленням тут має стати такий посил, що будучи "терра інкогніто", наша країна може вразити своєю красою, розвитком. Якщо багатотисячна армія футбольних фанів передасть пережиті емоції своїм друзям – більшість іноземних гостей повернеться до нашої країни вже з підкріпленням", - підсумував Курочка.

Читайте також:

Валенса: Євро-2012 збільшить вплив України і Польщі у світі

Львів готується до Євро-2012: місто залишили без вулиць

На матчах Євро-2012 заборонять алкоголь і цигарки

УЄФА не сумнівається в готовності "Олімпійського" до Євро-2012

Невикуплені квитки на Євро-2012 будуть анульовані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: