Надаль з Вердаско влаштували нічне шоу

Півфінальний матч Australian Open-2009 між Рафаелем Надалем та Фернандо Вердаско став справжньою прикрасою турніру.

П'ять годин чотирнадцять хвилин тривав другий півфінальний матч Australian Open між двома іспанцями - Рафаелем Надалем і Фернандо Вердаско. Це новий рекод цього турніру за тривалістю матчу. Ніхто не хотів поступатись.

Доля путівки у фінал турніру вирішувалась у п'ятому сеті. Три партії завершувалися тай-брейком: першу та четверту партію виграв Вердаско, третю - Надаль. Другий сет виграв "сіяний" на турнірі першим Надаль з рахунком 6:2.

За рахунку 4:4 у вирішальному сеті на подачі Надаля Вердаско повів 30:0, але перша ракетка світу виграв чотири м'ячі поспіль і взяв цей гейм, після чого повів 40:0 на подачі Вердаско.

Два матч-боли менш досвідчений іспанець відіграв, а потім Вердаско не вистачило витримки - він зробив подвійну помилку, яка стала роковою у цьому сеті і матчі - 4:6. У Мельбурні у цей момент було більше години ночі...

Нагадаємо, що переможець цього марафонського поєдинку - Рафаель Надаль - у фіналі зустрінеться зі швейцарцем Роджером Федерером, який вчора переміг американця Енді Роддіка.

У жіночому фіналі американці Серені Вільямс протистоятиме росіянка Дінара Сафіна. Цей матч відбудеться у суботу.

Переможницями Australian Open-2009 у жіночому парному розряді стали сестри Венус та Серена Вільямс, які у вирішальному матчі обіграли словацько-японську пару Даніелу Хантухову та Аї Сугіяму.