Надія вмирає останньою: фанати сподіваються на повернення Кличка-молодшого

Легендарний чемпіон пішов, але натякнув, що його зв'язки з боксом триватимуть.

Володимир Кличко оголосив про завершення боксерської кар'єри, яка тривала 27 років. У боксі він провів 69 професійних боїв, в яких здобув 64 перемоги і всесвітню славу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Надійшла моя черга зробити це. Я роблю це з деяким хвилюванням, але я абсолютно готовий до нових випробувань", - звернувся Кличко-молодший до шанувальників зі своєї офіційної сторінки в інтернеті. Це відео шокувало мільйони фанатів по всьому світу – тільки за першу годину після оприлюднення прощального звернення українця сайт братів Кличків не витримав навали відвідувачів і ліг.

ВідеоВолодимир Кличко оголосив про завершення боксерської кар'єри

Володимир Кличко поки що не розкриває таємниці, чим займатиметься далі. "Я очікую та сподіваюся, що моя наступна кар'єра, котру я спланував і паралельно почав кілька років тому, стане хоча б такою ж успішною, як і попередня", - зізнався екс-боксер. З огляду на цей натяк, можна зробити припущення, що новою сферою діяльністю всесвітньо відомого українця може стати готельний бізнес, просування нових і перспективних боксерів або ж політика. Принаймні це ті сфери, у яких брати Клички вже працюють.

Від молодого і перспективного вихованця Броварського училища до боксера-кумира мільйонів – Володимир Кличко і його старший брат стрімко увірвалися у світ спорту і за лічені роки змогли по суті зробити своє прізвище синонімом боксу. У 2008 обидва брати досягли нереального – виграли всі титули у надважкій ваговій категорії. Прізвисько Володимира у боксі заслужене численними перемогами – "Доктор Сталевий Молот".

Фотогалерея Брати Клички влаштували тренування на новій біговій доріжці в Києві (17 фото)

З 69 професійних боїв Володимир Кличко зазнав поразки всього в п'яти. Остання була вже немолодого, як для спорту, 41-річного українця – від Ентоні Джошуа. Усі чекали на реванш і навіть брати Клички не раз натякали про його можливість. Однак цього вже не станеться – принаймні найближчим часом.

Фанати все-таки тішать себе надіями і згадують, як старший брат Віталій Кличко у 2005 році вже оголошував про завершення своєї кар'єри, але згодом таки повернувся на ринг. Сьогодні Віталій бажає успіху молодшому брату. "Зробив такий результат, який я бажаю комусь колись повторити. Завжди презентував нашу країну і, стоячи на вершині, багато разів робив так, щоб піднімався переможний прапор України і лунав Гімн України", - відгукнувся на рішення брата Кличко-старший.

Наразі Володимир планує приділити особливу увагу і своїй родині – дружині Хайден Панетьєрі та доньці Євдокії. Звертається легендарний боксер і до молоді – закликає продовжити українську боксерську традицію. "Замість того, щоби сказати вам: дякую, хлопці, і до побачення – я хочу запросити вас, хлопці, продовжити цю захопливу мандрівку разом", - наголосив легендарний чемпіон.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Кличко інфа

Залиште свій коментар