Найбагатший спортсмен світу відновив кар'єру

Вудс збирається відкрити сезон на турнірі Augusta Masters, який стартує 8 квітня.

Американський гольфіст Тайгер Вудс заявив про те, що має намір повернутися у великий спорт у квітні 2010 року.

Вудс збирається відкрити сезон на турнірі Augusta Masters, який стартує 8 квітня. Найбагатший спортсмен планети заявив, що відчуває в собі впевненість повернутися в гольф після декількох місяців вимушеної відпустки, викликаної сексуальним скандалом.

"Я вже два місяці проходжу курс інтенсивної терапії і буду продовжувати лікування. Незважаючи на те, що я повертаюся до змагань, мені ще багато чого потрібно виправляти в особистому житті", - заявив Вудс.

Нагадаємо, що Тайгер Вудс опинився в епіцентрі секс-скандалу в грудні 2009 року. В кінці листопада він потрапив у невелике ДТП біля власного будинку, яке, як пізніше з'ясували журналісти, було результатом сімейної сварки. Незабаром відразу кілька жінок розповіли про інтимні стосунки з суперзіркою гольфу. Його дружина, шведська модель Елін Нордегрен навіть хотіла розлучитися з Тайгером.

Після того, як подробиці особистого життя спортсмена стали відомі широкому загалу, його репутація зразкового сім'янина була зруйнована. Це вкрай негативно вплинуло на відносини Вудса зі спонсорами, більшість з яких відмовилися від використання імені й образу гольфіста.

У січні 2010 року Вудс ліг в реабілітаційну клініку, щоб пройти курс лікування від сексуальної залежності.

Читайте також:

Найбагатший спортсмен світу почав лікування від секс-залежності

Тайгер Вудс може розоритися через коханок

Тайгер Вудс потрапив у серйозну автокатастрофу

ВідеоНайбагатший спортсмен світу відновив кар'єру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: