Найкращі фігуристи України просять допомоги

Українська збірна з фігурного катання залишилась без фінансування.

Саме на їхню честь цього сезону організатори змагань неодноразово піднімали синьо-жовтий стяг, але ще частіше український прапор з'являвся на трибунах. Фігуристи Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов демонстрували безпрецедентні для українських спортивних пар результати. Але ці успіхи не подолали вже традиційної для України байдужості різноманітних керівників.

Переїхавши торік влітку до німецького Хемніца, Таня і Стас потрапили у рай для фігуристів. До льоду можна дійти на ковзанах, навколо ліс, свіже повітря. Тренер Інго Штор (наставник чинних чемпіонів світу Савченко-Шолкови) скрупульозно почав закріплювати українців на рівні фаворитів. Вони вперше за кар’єру відчули смак міжнародного успіху. але прогрес Волосожар і Морозова у передолімпійський сезон, не вплинув на їхній добробут.

“В принципі, ми зараз катаємося у нього у борг”,- розповідає Станіслав Морозов.

Виявляється, німець тренує Таню та Стаса з торішнього літа, не отримуючи за це грошей.

“Дві тисячі євро ми повинні будемо платити в місяць. Цим повинна займатися федерація, а федерація у нас нічим не займається…”,- додає Морозов.

Наразі Волосожар і Морозов, як справжні професіонали, готуються до Чемпіонату світу, на який поки що не знають, як доберуться. Турнір у Лос-Анджелесі, а федерація не має коштів на квитки. До того ж, профільне міністерство припинило виплачувати зарплату.

Читайте також:

Плющенко вертається на лід

Вітчизняні тренери тікають з України

Прооперовано провідного українського фігуриста
 


 

ВідеоНайкращі фігуристи України просять допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: