Найкращий шахіст України не збирається виступати за Росію

Сергій Карякін є громадянином України і під її прапором виступає на різних міжнародних турнірах.

Переможець шахової олімпіади в Іспанії українець Сергій Карякін спростував інформацію про відмову від українського паспорта та отримання російського громадянства.

"На сьогоднішній день я є громадянином України і під її прапором виступаю на різних міжнародних турнірах. Більш того, питання зміни громадянства на порядку денному для мене не стоїть. Я люблю свою родину, і цим усе сказано", - заявив Карякін.

За словами гросмейстера, ніякого інтерв'ю про зміну громадянства він нікому не давав. "Комусь, напевно, дуже хотілося, щоб я перестав бути українцем", - відзначив Карякін.

Карякін пояснив, що змушений тренуватися у Москві з російським гросмейстером Юрієм Дохояном, що працював з Гаррі Каспаровим, через відсутність «сильного тренера» в Криму. "Я перш за все турбуюсь про покращення своєї майстерності – до чемпіона світу ще треба дорости", - наголошує Карякін.

Зазначимо, що у квітні інформацію про отримання Карякіним російського громадянства підтвердив напарник Сергія по збірній України Павло Ельянов: "Сергій один з найсильніших гросмейстерів світу, він не до кінця себе розкрив. І в цьому плані в Україні у нього перспектив немає. А в Росії, я впевнений, він розкриється, і у нього є всі шанси боротися за світовий титул", - говорив тоді Ельянов.

Читайте також:

Один з кращих шахістів України "втікає" у Росію

Україна втратила чемпіона світу з боксу

Сестри Бондаренко виграли турнір Prague Open

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: