Найкращого боксера світу не пускають на батьківщину

Найкращому боксеру світу Манні Паккьяо не рекомендується відбувати на батьківщину раніше, ніж 12 травня.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендувала найкращому боксеру світу філіппінцеві Манні Паккьяо залишитися в США і перенести своє повернення на батьківщину на більш пізній термін через епідемію грипу H1N1, відомого як "свинячий грип".

Про те, що ВООЗ дала таку рекомендацію, розповів секретар міністерства охорони здоров'я Філіппін Франсіско Дуке. Дуке пояснив пораду Паккьяо залишитися в США бажанням запобігти поширення вірусу на території Філіппін.

Нагадаємо, що 2 травня 2009 року Паккьяо в Лос-Анджелесі нокаутував британця Ріккі Хаттона. Манні планував повернутися на батьківщину 8 травня, однак філіппінському боксеру і супроводжуючим його особам рекомендовано залишитися в Лос-Анджелесі, де були зафіксовані випадки свинячого грипу, як мінімум до 12 травня.

За словами Дуке, Паккьяо чи люди, які його супроводжують можуть бути заражені свинячих грипом, а тому це може створити ризик поширення вірусу на Філіппінах. На цих островах поки не зафіксовано жодного випадку інфекційної хвороби, від якої померло щонайменше 30 людей.

Читайте також:

Найкращий боксер світу подався в політику

Манні Паккьяо нокаутував Ріккі Хаттона

Українка виграла кубок світу з фехтування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: