Найсильніша нація планети- українці!

Українська команда стронгменів вчетверте здобула звання "Найсильніша нація планети 2007" на 7-му командному чемпіонаті світу.

Збірна України
Збірна України позує перед камерами після перемоги у фіналі світового командного чемпіонату ”World Strongest Nation - 2007” у Буковелі
Українські богатирі перемогли на командному чемпіонаті світу "Найсильніша нація планети 2007". Фінал чемпіонату відбувся у понеділок на гірськолижному курорті Буковель (Івано-Франківська обл.). До фіналу вийшли чотири команди - США, Литва, Росія та Україна. 

Стронгмени змагалися у 7-ми видах багатоборств. Україна виграла за сумою набраних балів. Друге місце посіла команда США, третє - Росія, четверте - Литва. 

На старті змагань брали участь 8 найсильніших команд світу - Росії, Литви, Польщі, Німеччини, Фінляндії, Великої Британії, США та України. 

До кожної команди входило по чотири атлета. Серед стронгменів найвідомішими є українець Василь Вірастюк, литовець Жадрунас Савіцкас, росіянин Михайло Кокляєв - перша трійка останнього чемпіонату світу. 

До складу української команди входять: В.Вірастюк (капітан), Кирило Чупринін, Віктор Юрченко, Олександр Пеканов і Володимир Муравльов. 

Команди змагалися у таких видах - підняття колоди, підняття 92-кілограмової гантелі однією рукою, тримання в руках "колон Геркулеса", перекидання 200-кілограмових куль, перетягування автомобіля вагою 32 тонни, присідання з вантажем 360 кг та естафета атлетів з вантажем 360 кг. 

Литовські силачі
УНІАН
Збірна Литви встановлює світовий рекорд у командному підійманні колоди на вагу 490 кілограм у фіналі світового командного чемпіонату ”World Strongest Nation - 2007” у Буковелі
У першій вправі підняття колоди світовий рекорд встановила команда Литви, три атлети якої підняли колоду вагою 490 кг. 

У 2003 році на Карибських островах команда України на чемпіонаті світу встановила світовий рекорд у цьому виді змагань, який тоді становив 435 кг. 

Командний чемпіонат світу проводиться з 2001 року і цього року відбудеться всьоме. Титулом найсильнішої нації планети володіли такі команди : України (2003,2004,2006 роки); команда Німеччини (2001, 2002 роки); команда Литви (2005 рік).

ВідеоНайсильніша нація планети - українці! (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: