Нацагентство з підготовки до Євро-2012 очолив росіянин

Володимир Ковалевський призначений Головою Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012.

Головою Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року призначений уродженець Росії Володимир Ковалевський. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України N828-р від 12 квітня 2010 року.

На Володимира Ковалевського покладено велику персональну відповідальність, адже Нацагентство має широке коло завдань. Тепер саме воно виступає державним замовником всіх заходів з підготовки інфраструктури до Євро-2012. Ця структура має зробити підготовку більш ефективною - для цього Нацагентство розробляє необхідні нормативно-правові акти, проводить аналіз втілення проектів в рамках підготовки до Євро-2012, робить процес підготовки публічним, сприяє громадським організаціям у справі підготовки до чемпіонату та виконує інші функції.

Нагадаємо, що Нацагентство з Євро-2012 було створено 7 квітня і буде працювати під патронатом Віце-прем'єр-міністра Бориса Колесникова. Штат цієї структури складається з 70 фахівців. Це здебільшого спеціалісти в різних галузях господарства, економісти, юристи.

Довідка. Володимир Ковалевський народився в 1952 році у Воронежі (Російська Федерація). В Україні Ковалевський працює з 1996-го року. Зокрема, у Донецьку він виступав замовником реконструкції РСК "Олімпійський", будівництва готелю "Донбас Палас".

З 2004-го року Ковалевський очолював проектну команду з управління проектом будівництва 50-тисячного футбольного стадіону "Донбас-арена". За якість виконання цього не тільки регіонального, але й всеукраїнського проекту, пан Ковалевський отримав почесне звання "Заслужений будівельник України".

З 22 листопада 2004 року Ковалевський є генеральним директором ТОВ "Стадіон Шахтар" з моменту його заснування.

Читайте також:

Кабмін виділив додаткові 3,5 мільярди на фінансування Євро-2012

Заваров не готуватиме збірну України до Євро-2012

Головний стадіон Польщі назвуть ім'ям Леха Качинського

Гендиректором НСК "Олімпійський" призначено португальця

Квитки на Євро-2012 будуть доступні для кожного українця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: