Найкраща за всі роки змагань. Українські олімпійці оцінили нову форму

Її дизайнер розповів, як непросто йому працювалося разом із спортсменами.

Національний олімпійський комітет презентував одяг, у якому змагатимуться наші спортсмени в Бразилії. Форма буде яскравою і патріотичною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дизайн одягу та аксесуарів придумав модельєр Андре Тан. Парадну форму відшивали майстрині на Київщині. А от спортивні костюми, у яких змагатимуться олімпійці, зробили у Китаї.

Олімпійська збірна України показала форму, в якій поїде в Ріо де Жанейро

Замість спортивних штанів – класичні. У тих сАмих кольорах парадна форма спортсменів. Верх - білі жакети. Чоловіки - без краваток та зайвих аксесуарів. Жовта сукня з кокетливою розпіркою , або ж блакитні штани та принтова блуза - на вибір жінок. Це найкраща форма за всі роки змагань, де брала участь наша збірна - упевнена гімнастка і одна з головних надій на олімпійське золото Ганна Різатдінова, "Дуже подобається. Головне, що комфортна, позитивна", - каже вона.

Девять місяців роботи над ескізами, вибором тканини та головне - узгодженням дизайну з олімпійцями. Так про свою роботу говорить Андре Тан. "Найвередливіші, як завжди, жінки. Кожна ледве не пропонувала свій варіант форми. Я кажу: ну, давайте ви все-таки будете стрибати і заробляти золоті медалі, а я все-таки буду займатися своєю роботою", - розповів дизайнер.

ВідеоУкраїнські олімпійці виступатимуть у Бразилії в яскравій і патріотичній формі

Для нашої збірної це буде шоста літня олімпіада. Убрання спортсменів хоч змінювалося, проте патріотичні кольори були завжди.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: