Найкращий боксер світу переміг на парламентських виборах

Найкращий боксер незалежно від вагової категорії, філіппінець Менні Пакьяо здобув чергову впевнену перемогу.

Абсолютний чемпіон світу з боксу, найкращий боксер незалежно від вагової категорії, філіппінець Менні Пакьяо здобув чергову впевнену перемогу над свої суперником.

Однак цього разу рингом стала політична арена Філіппін. Спортсмен, що балотувався на місце в конгресі країни, переміг свого найближчого супротивника з величезною перевагою. Пак Мену вдалося зібрати 71 476 голосів своїх виборців, його опоненту Рою Чонгбіану - тільки 34 331.

Тепер перед Пакьяо постало куди складніше завдання - виконати всі обіцянки своєї передвиборчої програми. Одним з першорядних завдань перед собою і всім Урядом Філіппін Менні ставить розвиток спорту в цій невеликій країні.

"Здорова нація - основа успіху будь-якої країни, - заявив Пакьяо. - І тут справа навіть не в тому, що кожному необхідно займатися саме спортом. Просто молодь повинна мати заняття, гідне кожного філіппінця".

Наступним кроком, на думку боксера, має стати розвиток фінансової галузі держави. На думку Менні, варто звернути увагу на сільськогосподарський комплекс країни.

"Ми виробляємо достатньо споживчих ресурсів, щоб торгувати з сусідніми державами, - вважає Пакьяо. - Таким чином ми зможемо збільшити валовий дохід і підняти рівень життя в країні".

Читайте також:

Віталій Кличко: Володимир кращий за Пакьяо і Мейвезера

Тайсон повернеться на ринг за 30 мільйонів доларів

Кличко і Хей повинні домовитися до 16 травня

Абсолютний чемпіон світу з боксу, кращий боксер незалежно від вагової категорії, філіппінець Менні Пакьяо здобув чергову впевнену перемогу над свої суперником. Однак цього разу рингом стала політична арена Філіппін. Спортсмен, який балотувався на місце в конгресі країни, переміг свого найближчого супротивника з величезною перевагою. Пак Мену вдалося зібрати 71 476 підписів своїх виборців, його опоненту Рою Чонгбіану - тільки 34 331.

Тепер перед Пакьяо варто куди складніше завдання - виконати всі обіцянки своєї передвиборчої програми. Однією з першорядних завдань перед собою і всім Урядом Філіппін Менні ставить розвиток спорту в цій невеликій країні.

- Здорова нація - основа успіху будь-якої країни, - заявив Пакьяо. - І тут справа навіть не в тому, що кожному необхідно займатися саме спортом. Просто молодь повинна мати заняття, гідне кожного філіппінця.

Наступним кроком, на думку боксера, має стати розвиток фінансової галузі держави. На думку Менні, упор варто зробити на сільськогосподарський комплекс країни.

- Ми виробляємо достатньо споживчих ресурсів, щоб торгувати з сусідніми державами, - вважає Пакьяо. - Таким чином ми зможемо збільшити валовий дохід і підняти рівень життя в країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: