Названа причина загибелі грузинського спортсмена на Олімпіаді

Грузинський санник Нодар Кумаріташвілі розбився на смерть під час тренування через те, що втратив контроль над саньми на віражі.

Нодар Кумаріташвілі
AFP
Спортсмен вилетів за межі треку
Організатори Олімпійських ігор у Ванкувері оприлюднили результати розслідування загибелі грузинського санника Нодара Кумаріташвілі, котрий розбився під час тренувального заїзду 12 лютого.

Фахівці прийшли до висновку, що провиною тому, що сталося зі спортсменом, стала допущена ним помилка, і що особливості конструкції траси не могли спровокувати інцидент.

Короткі підсумки розслідування опубліковані на офіційному сайті оргкомітету зимової Олімпіади-2010. У повідомленні йдеться, що грузинський спортсмен занадто пізно вийшов з 15-го повороту і не встиг згрупуватися для входу в наступний віраж.

Як наслідок, атлет на швидкості близько 150 кілометрів на годину втратив контроль над саньми, вдарився о борт траси і вилетів з треку.

У результаті аварії Кумаріташвілі отримав важкі травми і невдовзі помер.

Незважаючи на те, що винуватцем інциденту визнаний грузинський спортсмен, організатори змагань вирішили збільшити висоту межі траси на 16-му повороті. За підсумками розслідування було дозволено відновити заїзди саней з 13 лютого.

У грузинському міністерстві культури, охорони пам'ятників і спорту вирішили присвоїти ім'я Нодара Кумаріташвілі одній з трас на гірськолижному курорті Бакуріані.

У Ванкувері відбулася церемонія відкриття XXI Олімпійських ігор. Збірна Грузії вийшла на доріжку з траурними пов'язками на згадку про загиблого Нодара Кумаріташвілі.

Читайте також:

У Ванкувері відкрилися Олімпійські ігри-2010

Українські літаючі лижники успішно стартували на Олімпіаді

Грузинський спортсмен загинув перед відкриттям Олімпіади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: