Названо причини втрати Дніпропетровськом Євро-2012

Що ж змусило чиновників викреслити Дніпропетровськ з переліку? Відповідь дають чиновники міста.

Рішення Виконкому УЄФА щодо виключення Дніпропетровська з переліку міст-господарів Євро-2012 викликало найбільше здивування серед українців.

На відміну від інших міст-претендентів на прийняття матчів Євро-2012 в Дніпропетровську вже побудовано сучасний стадіон, що здатний приймати футбольні поєдинки найвищого рівня.

Нагадаємо, що в переліку українських міст, які прийматимуть матчі чемпіонату, "основний" Дніпропетровськ замінено на "резервний" Харків.

Так що ж змусило чиновників викреслити Дніпропетровськ з переліку?

Прес-секретар голови Федерації футболу Дніпропетровської області Ольга Долиніна повідомила, що головною проблемою є дніпропетровський аеропорт.

За її словами, дніпропетровська делегація з усіх сил намагалася переконати членів виконкому УЄФА перенести оголошення міст на грудень, але марно. "Ніхто не зміг дати гарантій, що аеропорт буде готовий вчасно. На сьогодні це питання лишається відкритим, триває процес приватизації", - зазначила прес-секретар.

Однак, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар вважає, що в сьогоднішньому рішенні УЄФА з приводу Дніпропетровська досить "багато політики".

"Поки в інших регіонах тільки планували роботу, ми будували нові об'єкти, тому давайте говорити відверто - в прийнятому рішенні досить багато політики", - заявив губернатор Дніпропетровської області.

"За цей час керівники регіону подолали непросту ситуацію: підготували проект і домовилися з потенційним інвестором про будівництво нового сучасного терміналу в Дніпропетровському аеропорту", - йдеться у заяві Бондаря.

Голова Дніпропетровської ОДА відзначає, що він з повагою ставиться до міст, які за результатами розгляду прийматимуть Чемпіонат з футболу в 2012 році. "Але в той же час, я глибоко переконаний і, думаю, мої колеги з регіонів-переможців з цим погодяться, що за два роки підготовки до Євро-2012 Дніпропетровська область зробила найбільше реальних кроків на цьому шляху", - зазначив Віктор Бондар.

Водночас, начальник управління з підготовки до чемпіонату Європи-2012 Дніпропетровської облдержадміністрації Вадим Шебанов сконцентрував увагу на те, що рішення виконкому УЄФА треба уважно читати. На його думку, "приймаючими містами названо Київ, Львів, Донецьк і Харків, а резервними – Дніпропетровськ та Одесу. Це означає, що ні Дніпропетровськ, ні Одеса не виключаються поки з програми підготовки до Євро-2012".

"Рішення УЄФА звичайно засмутило, але зараз треба розуміти головне, що до 30 листопада ми повинні продовжувати підготовку до Євро-2012, вирішувати наші проблеми, зокрема з аеропорту, і в жодному разі не шукати винних у ситуації, що склалася. Тут, як кажуть, не треба панікувати. Нагадаю, що приватизація аеропорту відбудеться в першій декаді червня, і все ще може зміниться", - наголосив Шебанов.

Зазначимо, що 13 травня Виконком УЄФА прийняв низку рішень по містах, де повинні проводитися матчі Євро-2012.

Читайте також:

Києву не дали проведення фіналу Євро-2012

Євро-2012: гарантії проведення матчів отримав лише Київ

УЄФА позбавила Дніпропетровськ і Одесу Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: