Названо склад збірної України на ЧЄ в Турині

Українська делегація з офіційними особами та тренерами складатиме в Турині 27 осіб.

Головна тренерська Рада назвала склад збірної команди України з легкої атлетики, що стартуватиме на чемпіонаті Європи в закритих приміщеннях 6-8 березня в Турині.

Склад збірної для участі в зимовому чемпіонаті Європи визначався за головним критерієм: потрапляння до десятки найкращих у топ-листі Старого Світу. Плюс обов’язкова участь на минулому чемпіонаті України.

Єдиною атлеткою, котра попросила включити її до складу збірної без участі на внутрішньому відборі, стала срібна призерка афінської Олімпіади з бігу на 100 метрів з бар’єрами Олена Красовська. Головна тренерська Рада одноголосно підтримала прохання української бар’єристки, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Отже, до Турину вирушать 14 чоловіків та 7 жінок.

Чоловіки: Ігор Бодров – 60 метрів, Станіслав Мельников – 400м, Олександр Осмолович – 800м, Сергій Лебідь – 3000м, Віктор Шаповал, Богдан Бондаренко, Олександр Нартов – стрибки у висоту, Євген Семененко, Віктор Ястребов – потрійний стрибок, Олександр Корчмід – стрибки з жердиною, Олексій Касьянов – семиборство, Костянтин Васюков – 60м, Віталій Волошин – 800м, Олександр Борисюк – 1500м.

Жінки: Єлизавета Бризгіна – 60м, Наталка Пигида – 400м, Тетяна Петлюк, Наталка Лупу, Тамара Твердоступ – 800м, Олена Красовська – 60м з бар’єрами, Світлана Мамєєва – потрійний стрибок.

Через хворобу відмовилися від участі в зимовому чемпіонаті Європи дві багатоборки, які попередньо були запрошені до Турину Європейською федерацією легкої атлетики. То ж, ані Олімпійська чемпіонка Пекіна Наталка Добринська, ані Анна Мельниченко в Італії не стартуватимуть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: