На керівну посаду в українсьму футболі просувають молоду випускницю

Президент Арсеналу розповів, як Прем'єр-ліга призначає юну юрисконсультшу в новостворену Палату вирішення спорів.

В українській Прем'єр-лізі кадрові призначення проводяться методом "факсового опитування". Про це розповів президент київського "Арсеналу" Вадим Рабинович у відкритому листі до президентів клубів української Прем'єр-ліги.

"Сьогодні в черговий раз замість вирішення ключових питань розвитку українського футболу на загальних зборах президентів клубів Прем'єр-ліги чиновники ПЛ запропонували нам методом "факсового опитування" провести заочні кадрові призначення від Прем'єр-ліги в новостворену Палату вирішення спорів", - розповів Рабинович.

За словами Рабиновича, в якості однієї з кандидатур, якій від імені Прем'єр-ліги належить вирішувати найважливіші питання, є юна випускниця Київського національного університету внутрішніх справ (випуск 2010 року) і курсів іноземних мов юрисконсульт Соболєва Христина Юріївна.

Постає логічне питання: невже ця кандидатура - єдиний гідний представник Прем'єр-ліги, який може вирішити найскладніші проблеми, що виникають в українському футболі?

При цьому Рабинович заявив, що "Арсенал" категорично відмовляється брати участь в безіменних питаннях щодо призначення на відповідальні посади в футболі юних юрисконсультів.

"Ми вважаємо неприйнятними ситуації, в яких "факсовими опитуваннями" вирішуються найважливіші стратегічні питання вітчизняного футболу!", - наголосив бос "канонірів".

Читайте також:

Рабинович вимагає припинити цирк в українському футболі

Рабинович пропонує кандидатуру Бродського на пост президента Прем'єр-ліги

Рабинович: український футбол потребує змін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: