Не всі Клички політики

Український боксер Володимир Кличко не має наміру наслідувати приклад свого старшого брата і брати участь у політичному житті України.

Володимир Кличко
Володимир Кличко (Фото - knockout.com.ua)
Кличко-молодший заявив сьогодні на прес-конференції в Києві, що політика його не цікавить. 

Спортсмен з’явився на прес-конференцію із загіпсованою лівою рукою, яку він пошкодив в першому раунді двобою з Брюстером. Медики дозволять зняти гіпс тільки за три тижні, а Кличко вже зізнався, що перелом дуже заважає його літньому відпочинку. 

"У внутрішній політиці України я себе не бачу", – відповів на запитання журналістів на початку прес-конференції український боксер. Водночас, Володимир Кличко вважає, що кожен спортсмен робить вагомий внесок у розвиток іміджу країни, і це – одна з основних функцій для боксера, окрім професійної діяльності. 

Політичну ситуацію в Україні Кличко-молодший назвав досить складною і відмовився називати партії або блоки, які б він підтримав на дострокових виборах. 

Крім того, він прокоментував перемогу Росії в конкурсі на проведення Олімпіади в 2014 році в Сочі, назвавши це величезним внеском у розвиток іміджу держави, а також виразив упевненість, що Олімпіада забезпечить колосальний підйом економіки Росії. 

Говорячи про свої спортивні плани на майбутнє, Кличко-молодший заявив, що хотів би провести бій з переможцем двобою Ібрагімов–Чагаєв, що відбудеться восени в Москві. Але у той же час він зазначив, що його наступним суперником може стати Евандер Холіфілд або Хасим Рахман.

ВідеоНе всі Клички політики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: