Немає грошей - немає "Кубка Першого каналу"

Планувалося, що у "Кубку Першого каналу" візьмуть участь по чотири кращі команди з Росії та України.

Після того, як від участі у "Кубку Першого каналу" відмовилися кілька клубів, формат турніру було вирішено змінити, але до єдиної думки щодо цієї зміни прийти не вдалося. 

Турнір повинен був пройти з 26 січня по 1 лютого 2009 року в Ізраїлі. Спочатку передбачалося, що вісім клубів на першому етапі будуть розбиті на дві групи. Потім розглядався варіант проведення турніру за системою плей-офф. 

"Кубок Першого каналу" – комерційний турнір, який проводився в Ізраїлі щорічно протягом трьох років. За історію турніру у ньому взяли участь клуби з Росії, України, Ізраїлю і Сербії. У 2006-му році переможцем змагання став донецький "Шахтар", у 2007-му році "Кубок Першого каналу" завоював московський ЦСКА, а в 2008-му році турнір виграло київське "Динамо". 

Одним із стимулів для участі команд у турнірі був крупний призовий фонд (два мільйони доларів). У 2009 році від призового фонду було вирішено відмовитися. Після цього запрошення взяти участь у турнірі відхилили пітерський "Зеніт", московські "Динамо" і "Спартак", а також чемпіон Росії казанський "Рубін".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: