Немовля зарахували до "Севільї"

Син трагічно загиблого гравця "Севільї" Антоніо Пуерти успадкував 16-й номер клубу, який він отримає, якщо стане футболістом.

Пуерта
Сегодня
Антоніо Пуерта: справу батька продовжить син...
У ніч з неділі на понеділок в севільському госпіталі "Саградо Корасон" на світ з'явився Айтор Антоніо Пуерта, син трагічно загиблого захисника "Севільі" Антоніо Пуерти. 

Хлопчик і його мати, подруга Антоніо Марі Ролдан, відчувають себе добре і скоро будуть виписані з госпіталю. У числі інших новонародженого і його матір вже відвідав президент "Севільі" Хосе Марія Дель Нідо, який зробив хлопчику подарунки і побажав щастя. 

Айтор Антоніо став володарем довічного абонемента на стадіон "Рамон Санчес Пісхуан". Крім того, Пуерта-молодший успадкував від батька 16-й номер клубу. Якщо він не стане футболістом, то ця цифра в "Севільї" буде навіки закріплена за Антоніо Пуерта. 

Нагадаємо, що захисник "Севільї" загинув в результаті серцевого нападу, який стався у нього 25 серпня прямо на полі під час матчу з "Хетафе". Його син Айтор Антоніо народився через два місяці після смерті батька...

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: