Неофіційними символами Євро-2012 стали Зозулиця, Левро та Їжачок

У конкурсі взяли участь 250 робіт з усієї України та закордону. Переможця вибрати журі не змогло, але обрало 3 роботи, які посіли 2-і місця.

У конкурсі на кращий неофіційний талісман України до Євро-2012 взяли участь близько 250 робіт з усіх куточків України та закордону.

Однак, експертне журі у складі української художниці Євгенії Гапчинської, тенісиста Андрія Медведєва та головного тренера національної збірної України Олега Блохіна не змогли виявити переможця, та обрали 3 роботи, які посіли 2-і місця.

Серед лауреатів другої премії конкурсу – трипільська Зозулиця, левеня Левро та Євроїжачок.

Автори Зозулиці - група випускників програми Міжнародного центру спортивної освіти зі спортивного менеджменту.

Зозулиця – відроджений образ глиняної пташки-свищика, винайдена нашими пращурами понад 7 тисяч років тому за часів Трипільської цивілізації, - розповіли автори талісману.

На їхню думку, такий символ по праву може вважатися оберегом як для української, так і для польської цивілізацій.

Студентка Харківської державної Академії дизайну і мистецтв Маргарита Кабельникова подала на розгляд журі рекордну кількість робіт – 37, однак кращою з них було визначено левеня Левро.

За словами Маргарити, це чарівне левеня створене за мотивами творчості відомої української художниці Марії Приймаченко.

"Маю надію, що Левро стане втіленням не тільки сміливості, але й відобразить світогляд України", - зазначила Кабельникова.

Ще одним лауреатом другої премії конкурсу став Євроїжачок, який розробив Вадим Владичан з міста Хотин Чернівецької області.

Окремо журі конкурсу відзначили мешканця Великобританії сімнадцятирічного Ріса Лоурі. Останній представив на розгляд журі Вовченя Євро.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ вирішило не використовувати образи Спритка і Гарнюні, на розробку яких витратило 100 тисяч доларів, для іміджевих кампаній України.

Читайте також:

МЗС відмовилося від символів України, яких в Росії обізвали "даунами"

Експерт: талісманом чемпіонату світу в Росії буде матрьошка

Складено пісню про талісманів Євро-2012

Поляки не задоволені ім'ям свого талісману Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: