Непереможна "Баварія" знищила бременських "музик" у чемпіонаті Німеччини (відео)

"Баварія" дала "музикам" майстер-клас / Фото: nokia.com

Сім "сухих" м'ячів дозволили команді Хосепа Гвардіоли святкувати розгром на виїзді.

Міцний горішок - мюнхенську "Баварію" - досі нікому не під силу розколоти у чемпіонаті Німеччини. У 15-му турі баварці влаштували погром у Бремені, внаслідок якого постраждав "Вердер" - 7:0.

До побиття "музик" свою руку доклав Франк Рібері, який повернувся після лікування зламаного ребра. Француз віддав результативну передачу та оформив дубль, забивши у кожному з таймів.

Хоча до 21-ї хвилини гості не могли розпечатати ворота суперника. А вже після того, як Ассані Лукім'я-Мулонготі зрізав м'яч у власні ворота, "Баварію" прорвало.

Окрім Рібері, свої імена на табло засвітили Даніель ван Бюйтен, Томас Мюллер, Маріо Манджукіч та Маріо Гьотце.

Наразі "Баварія" має 41-е очко, випереджаючи "Байєр" на чотири бали.

Нагадаємо, у вівторок, 10 грудня, мюнхенці проведуть заключний матч групового турніру Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті" і можуть підняти планку свого суперрекорду.