Невдалий старт у Харкові. "Шахтар" вилетів із Ліги Європи

"Гірники" останніми з українських клубів залишили єврокубки.

У Харкові відбувся матч-відповідь "Шахтаря" і "Сельти" в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.

Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь іспанців, завдяки чому вони пробилися в наступний раунд турніру – першу гру програли з рахунком 0:1.

ШАХТАР – СЕЛЬТА. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Поєдинок був дуже напруженим. Команди могли забивати декілька м'ячів, а в одному з епізодів це вдалося зробити "Шахтарю", проте Віктор Коваленко заліз в офсайд на 58-й хвилині.

Також корисно відіграв матч Густаво Бланко-Лещук,, який багато боровся корпусом і практично завжди вигравав другий поверх.

У "Сельти" найнебезпечнішим був Яго Аспас, який мав відмінні шанси забити на 5-й та 29-й хвилинах. Вдалося йому засмутити суперника на 90-й хвилині, коли його команда заробила пенальті, а він його точно реалізував.

Після цього матч перейшов в екстра-тайми, де "Сельта" вирвала перемогу зусиллями Густаво Кабраля, він забив головою на 109-й хвилині.

Свого наступного суперника в турнірі "Сельта" дізнається 24 лютого після жеребкування, яке відбудеться у Ньоні.