Неймовірне досягнення Суареса та дивовижний гол Коутіньо: як "Барселона" розібралася з аутсайдером чемпіонату

Каталонці закріпили перевагу у турнірній таблиці.

"Барселона" у рамках 28-го туру чемпіонату Іспанії здолала на виїзді відвертого аутсайдера "Малагу" з рахунком 2:0.

Гості вийшли вперед вже на 15-й хвилині зустрічі - нападник "блаугранас" Луїс Суарес головою вдало замкнув передачу з флангу у виконанні Жорді Альби.

Друге взяття воріт підопічні Ернесто Вальверде організували через 12 хвилин - Філіпе Коутіньо красивим ударом п'ятою після пасу від Усмана Дембеле подвоїв перевагу своєї команди, встановиши таким чином остаточний рахунок на табло.

Зазначимо, що починаючи з 30-ї хвилини господарі грали вдесятьох - червону картку за грубий підкат побачив перед собою Самуель Гарсія.

Окрім блискавичного голу Коутіньо, був для "Барселони" й ще один приємний момент - нападник гостей Луїс Суарес відзначився дуже цікавим та водночас неймовірним досягненням. Для уругвайського форварда каталонців цей гол став особливим, адже тепер він забивав кожній команді Ла Ліги проти якої виступав. Найбільше від Суареса пропустив "Бетіс" - 9 голів.

"Барселона" у цьому матчі вимушена була обходитися без свого лідера Ліонеля Мессі, який пропускав цю зустріч за особистими обставинами.

Наразі, в активі підопічних Ернесто Вальверде 72 бали та 1 місце у турнірній таблиці. "Малага", у свою чергу, з 13-ма пунктами залишилася на 20-й сходинці.