Нейрохірург порадив Віталію Кличку негайно кидати бокс

Фахівець у галузі когнітивної та психологічної неврології радить Віталію Кличку негайно припиняти боксерську кар'єру.

Ізраїльський нейрохірург Йонатан Деген, будучи фахівцем у галузі когнітивної та психологічної неврології, радить чемпіону світу з боксу за версією WBC Віталію Кличку негайно припиняти боксерську кар'єру.

- Брати Клички приділяють серйозну увагу своєму здоров'ю... Я ними захоплююся, і вважаю зразковими спортсменами. Але я міг би бути їм корисний, особливо Віталію. Віталій - великий чемпіон, але йому в треба поберегти себе.

Я дивлюся всі його бої. І звичайно, я уважно спостерігав за його боєм з Адамеком 10 вересня. Перемога була повною, але мене насторожили в поведінці Віталія деякі небезпечні симптоми, і я хотів би його застерегти.

Мені здається, що 40 років - це той прекрасний вік, коли Віталію вже небезпечно продовжувати заняття боксом. Він повинен негайно припинити бокс. Усіх суперників не переможеш, Віталій вже став людиною-легендою, і йому пора серйозно зайнятися своїм здоров'ям.

- Що дозволяє вам робити таке застереження?
- Під час бою з Адамеком і на прес-конференції після бою я як фахівець звернув увагу на рух в ринзі Віталія. Зауважте, він володів повною перевагою, але так і не зміг нанести жодного нокаутуючого акцентованого удару по безпорадному противнику. Йому було просто важко скоординувати своє тіло. Замість ударів Адамек отримував просто сильні стусани.

Хтось говорить про погану ударну техніку Віталія, але я стверджую однозначно - це неврологія. Давайте згадаємо його прекрасні бої з Люісом і Джонсоном - невже він розучився битися?

Подивіться також на манеру промови Віталія, і порівняйте з записом прес-конференції перед боєм. Різниця в поведінці вельми значна.

Як шанувальник Кличка, я бажаю йому перемоги. Але як лікар я прошу Віталія зупинитися, і подумати, що йому пора завершити професійну кар'єру, йому необхідний тривалий відпочинок, реабілітація, - підсумував Деген.

Зазначимо, що Деген працює завідувачевем центром порушення рухових функцій і хвороби Паркінсона в Герцлійском медичному центрі Ізраїлю, куди звертаються багато іменитих боксерів.

Читайте також:

Віталій Кличко хоче битися з Валуєвим на "Олімпійському"

Колишній чемпіон назвав Кличків вівцями і обіцяє надерти їм дупу

Хей веде переговори з Віталієм Кличком

Віталія Кличка здивувало, що він завершує кар'єру

Кличко запевняє, що до регіоналів і в маріонетки не піде

Хук готовий битися з Кличками у будь-якій точці земної кулі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: