Незабитий пенальті та автогол на останній хвилині: як ПСЖ вирвав нічию у видовищному матчі чемпіонату

Парижани ще на крок стали ближчими до чемпіонства.

ПСЖ у рамках 32 туру чемпіонату Франції вирвав на виїзді нічию проти "Сент-Ет'єна", зігравши з ним внічию з рахунком 1:1.

Господарі вийшли вперед вже на 17 хвилині зустрічі завдяки зусиллям Ремі Кабела. Все той ж Кабела на 31 хвилині міг подвоювати перевагу своєї команди, проте його удар з пенальті відбив воротар гостей Альфонс Ареола.

За 10 хвилин ПСЖ ускладнив собі завдання - Преснель Кімпембе отримав друге попередження та залишив свою команду у меншості.

Коли здавалося, що "Сент-Ет'єн" все ж зуміє втримати перемогу, на допомогу парижанам прийшов саме суперник - Матьє Дебюші на другій компенсованій до основного часу хвилині відправив м'яч у власні ворота, подарувавши таким чином ПСЖ нічию у цьому протистоянні.

Не зумівши переграти "Сент-Ет'єн", ПСЖ перервав переможну серію у чемпіонаті, яка до цієї гри налічувала 9 матчів. Наразі, в активі команди Унаї Емері 84 бали та 1-ше місце у турнірній таблиці. "Сент-Ет'єн", своєю чергою, має 43 очки та розташовується на 9-й сходинці.