Німеччина допоможе Україні досвідом

У Києві відкрився форум "Від світової першості 2006 року в Німеччині до Євро-2012 в Україні".

У вівторок посол Німеччини в Україні Райнхард Шеферс заявив, що Німеччина готова поділитися своїм досвідом по проведенню чемпіонату Європи з футболу з Україною.

"Ми хочемо показати з німецької сторони, що ми можемо, і те, що вам потрібно", - сказав посол, виступаючи на відкритті українсько-німецького форуму "Від світової першості 2006 року в Німеччині до Євро-2012 в Україні" в Києві. 

Шеферс підкреслив, що Німеччина має "великий досвід проведення великих спортивних заходів". "Цього досвіду ми набули, зокрема, в 2006 році", - сказав він. 

В той же час дипломат відзначив, що Німеччина має в своєму розпорядженні не тільки позитивний, але і негативний досвід. "Ми вважаємо, що дещо можна було б зробити краще", - сказав він. 

"Ми впевнені, що разом з нашою технікою, нашим ноу-хау, нашим позитивним досвідом ми можемо також розповісти вам про наші висновки в результаті негативного досвіду", - підкреслив Шеферс. 

Дипломат висловив надію, що, спираючись на німецький досвід, Україна зможе "ще краще організувати проведення цього футбольного заходу", повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

Як відомо, в квітні Україна і Польща виграли конкурс на право проведення фінальної частини чемпіонату Євро-2012. Ні Україна, ні Польща раніше не приймали турніри такого високого рівня, проте обидва вони мають багаті футбольні традиції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: