Німецький суддя сексуально домагався своїх колег

62-річний Манфред Амерелл підозрюється в сексуальному домаганні по відношенню до своїх колег.

Член суддівського комітету федерації футболу Німеччини Манфред Амерелл підозрюється в сексуальному домаганні по відношенню до своїх колег.

Сам 62-річний Амерелл, який свого часу також обслуговував футбольні матчі в якості арбітра, звісно, заперечує всі звинувачення, називаючи їх "такими, що не мають під собою жодних підстав", "дурними" і "сміхотворними".

Відзначимо, що після того, як Манфред завершив кар'єру арбітра, він працював у суддівському комітеті і в його обов'язки входило призначення суддів на ігри Бундесліги, а також надання підтримки "підростаючому поколінню" арбітрів. Але останнім часом гер Амерелл відійшов від справ, мотивуючи це погіршенням стану свого здоров'я.

Як стверджує, зокрема, Frankfurter Rundschau, у федерацію футболу Німеччини (DFB) надійшла заява від "молодих рефері", які обурені поведінкою і методами роботи свого старшого колеги. У зв'язку з цим зараз проводиться розслідування, а одному з віце-президентів DFB вже запропоновано залишити свій пост у зв'язку з його наполегливими спробами зам'яти цю справу.

Читайте також:

Мусульмани відмовилися грати з геями в футбол

Футболіст "Реала" знявся для гей-журналу

Арбітру-гею заборонили судити футбольні матчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: