НОК нагородив спортивних героїв року

Фехтувальниця Ольга Харлан і боксер Василь Ломаченко отримали з рук президента НОК Сергія Бубки статуетки кращих спортсменів України.

Сьогодні відбулася церемонія нагородження кращих українських спортсменів 2008 року. Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зазначив, що рік, що минув, був украй успішним для нашої країни, насамперед завдяки олімпійцям – саме через це було вирішено визначити двох лауреатів – чоловіка і жінку. 

Кращим спортсменом став боксер Василь Ломаченко, який у блискучому стилі виграв Олімпіаду, а потім ще й став чемпіоном Європи. Кращою спортсменкою було визнано члена "золотої" команди українських шаблісток Ольгу Харлан

Наші спортсменки у фіналі олімпійських змагань перемогли китаянок з різницею в один удар – 45:44, і саме цей удар завдала Харлан. Усього ж на рахунку Ольги у фіналі 22 результативні удари. 

Нагороди отримали також тренери спортсменів Артем Скороход та Анатолій Ломаченко

Спортсмени подякували усім за привітання та за підтримку і пообіцяли, що їхні успіхи, досягнуті в 2008 році, далеко не останні. 

Бубка висловив подяку пресі за увагу до успіхів спортсменів, а також підтвердив своє бажання відшукати для підготовки усіх українських спортсменів до наступних стартів, та й взагалі для розвитку спорту в країні додаткові кошти, основним джерелом яких повинен стати прибуток, отриманий від проведення лотерей. Відповідний законопроект вже давно очікує свого затвердження. 

Він зазначив, що подібна практична широко застосовується у багатьох країнах – зокрема, він навів такі цифри: у Великобританії з 1 млрд. фунтів, що йдуть на розвиток спорту, 600 млн. поступають від лотерейних програм. 

Фото - Ярослав Мінтус, ТСН.ua


Читайте також:
Названі найкращі спортсмени України 2008 року
Кращого спортсмена України прооперували
Українські шаблістки знялись в еротичній фотосесії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: