Новачки принесли "Металісту" першу перемогу у 2011 році

Харківський "Металіст" переміг узбецький "Нефтчі" з рахунком 2:1. Голи у складі харків'ян забили Серж Бланко і Олександр Піщук.

Харківський "Металіст" провів перший матч на навчально-тренувальному зборі в Дубаї. Харків'яни перемогли узбецький "Нефтчі" з рахунком 2:1.

Голами у складі "Металіста" відзначились аргентинський новачок Серж Бланко і нападник "Волині" Олександр Піщур, якого Мирон Маркевич взяв на перегляд.

Рахунок відкрили узбеки на 36-й хвилині. Однак вже через п'ять хвилин Бланко після пасу Тайсона класним обвідним ударом відправив м'яч у сітку.

У середині другого тайму почалась сильна злива і футболістам було важко демонструвати гарний рівень гри. Але на 67-й хвилині м'яч вдруге побував у воротах" Нефтчі". Олійник з флангу віддав передачу в штрафний майданчик на Андрія Воробея. Нападник міг забивати сам, але віддав пас на Піщура. І Олександр відправив м'яч у порожні ворота.

2:1 - "Металіст" виграв перший матч у 2011 році.

Відзначимо, що добре відіграв матч півзахисник "Волині" В'ячеслав Шарпар, який разом з Піщуром перебуває на перегляді.

Товариський матч

"Металіст" (Харків, Україна) – "Нефтчі" (Фергана, Узбекистан) - 2:1

Металіст (перший тайм): Дишленкович - Пшеничних, Папа, Шарпар, Бордіян, Фініньо, Валяєв, Клейтон, Бланко, Тайсон, Крістальдо

Металіст (другий тайм): Старцев - Романчук, Обрадович, Березовчук, Барилко, Шелаєв, Войтенко, Олійник, Воробей, Лисенко, Пищур