Новачок "Челсі" приніс перемогу у грі з "Лестером"

Діючі чемпіони Англії здобули важку перемогу.

Лондонський "Челсі" у рамках 4-го туру чемпіонату Англії здолав на виїзді "Лестер" із рахунком 2:1.

Слід зазначити, що рахунок у зустрічі відкрив новачок "пенсіонерів" Альваро Мората - на 42-й хвилині матчу іспанський форвард вдало замкнув головою навіс з флангу у виконанні Сезара Аспілікуети.

Подвоїли рахунок у цьому матчі підопічні Антоніо Конте вже у другому таймі - Нголо Канте на 51-й хвилині з-за меж штрафного майданчику пробив воротаря "лисиць", зробивши рахунок на табло 2:0.

Тим не менш, "Лестер" знайшов у собі сили відіграти один м'яч - Джеймі Варді вдало реалізував пенальті на 62-й хвилині, встановивши остаточний рахунок у цій грі.

Таким чином, перемігши "Лестер", "Челсі" набрав 9 пунктів після 4 зіграних турів та розташувався на 3 рядку у турнірній таблиці. "Лестер", у свою чергу, займає 17 строчку, маючи у своєму активі лише 3 очки.