Нове життя київського "Арсеналу"

Заваров: "До Європи треба виходити солідною командою, а не так, щоб зганьбитися…"

Господар київського «Арсеналу» Вадим Рабінович запропонував новий 3-річний контракт Олександру Заварову, який працював в команді весь сезон. Побічно факт підписання нової угоди українській газеті «Сьогодні» підтвердив і сам тренер. 

«Я був і залишаюся головним тренером «Арсеналу», – сказав Заваров. – Завдяки мені команда не розпалася. Радий, що нові господарі адекватно оцінили мої заслуги. Практично всі деталі нової угоди з Рабіновичем ми обговорили і на днях все повинно остаточно прояснитися. Я вражений амбітністю нового власника. Він хоче, щоб команда грала в єврокубках. Але під це повинні бути гравці, база, налагоджена робота клубу, трансферна політика. Ось коли все це буде... 

Рабіновіч цього хоче. Я йому в цьому допоможу. Але до Європи треба виходити солідною командою, а не так, щоб ганьбитися, як це було з більшістю українських клубів. З великими грошима і суперзірками можна зайняти місце в чемпіонаті України, необхідне для попадання в єврокубки. Але звідти відразу ж вилетіти? Я так не хочу…»

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: