Новий допінговий скандал у велоспорті

Бельгійська поліція знайшла в будинках велогонщиків однієї з команд заборонені препарати.

Новий допінговий скандал вибухнув в професійному велоспорті після того, як бельгійська поліція у четвер, 7 червня, провела обшук в 10 будинках гонщиків і співробітників однієї з команд, де у великій кількості знайшла заборонені препарати.

"Були знайдені заборонені препарати дуже хорошої якості і у великих кількостях, – заявив представник бельгійської поліції. – Ми не можемо назвати ніяких імен і команду, які фігурують в справі, а також сказати, які саме препарати були знайдені".
Представник правоохоронних органів додав, що обшук став відповіддю на інформацію, одержану від одного з членів парламенту Бельгії. 

Спочатку повідомлялося, що обшук був проведений в будинках гонщиків і співробітників команди Quick Step, потім прокуратура міста Кортрейк (північний захід Бельгії) цю інформацію підтвердити відмовилася. "Я не знаю, кого мали на увазі, оскільки поліція не називає ніяких імен. Нам залишається тільки чекати офіційної заяви", – сказав прес-секретар команди Алессандро Теньєр. 

Теньєр додав, що говорив з лідером команди Томом Бооненом, і той повідомив, що у нього вдома ніяких обшуків не було. "Також я розмовляв і з іншими гонщиками нашої команди, і всі вони не в курсі того, що відбувається. Всі чекають офіційної заяви", – закінчив Теньєр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: