Новий футбольний скандал

УЄФА веде розслідування навколо деяких відбіркових ігор Євро-2008, Ліги чемпіонів і кубкових зустрічей УЄФА і Інтертото, які вважає договірними.

УЄФА
УЄФА надав Інтерполу 96-сторінковий рапорт, в якому йдеться про 15 договірних ігор. В центрі скандалу опинився естонський ТВМК, який, як стверджується у документі, заробив на своїй поразці 3,4 мільйони євро. 

Прес-секретар Естонського футбольного союзу Міхкель Уйболехт повідомив, що представники УЄФА по допомогу в розгляді справи ще не зверталися. 

"Якщо УЄФА попросить нас про це, то ми, зрозуміло, надамо їм всебічну допомогу. Поки що у нас немає інформації про те, що вони розслідують і що написане в рапорті", - сказав Уйболехт.

На його думку, мова може йти про матч між ТВМК і фінським клубом "Хонка" з Еспо, який був зіграний на Кубок Інтертото. За словами виконавчого директора клубу "Хонка" Юкко Харьюнпя, хід гри з ТВМК з самого початку зустрічі викликав підозри.

За даними журналу Der Spiegel, в скандалі замішані в основному східноєвропейські клуби: з Болгарії, Грузії, Сербії, Хорватії і країн Балтії. Під підозрою знаходяться ще 11 ігор в 2005 і 2006 роках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: