Новий власник швейцарського клубу хоче дати йому чеченську назву

Швейцарський футбольноий клуб "Ксамакс" в наступному сезоні може змінити назву на чеченську - "Ксамакс Вайнах".

Новий власник швейцарського футбольного клубу "Ксамакс" з Невшателя, віце-президент грозненського "Терека" Булат Чагаєв планує перейменувати команду.

Новий власник швейцарського футбольного клубу "Ксамакс" з Невшателя, віце-президент грозненського "Терека" Булат Чагаєв планує перейменувати команду. Як підтвердив сам Чагаєв, він має намір вже в наступному році дати клубу чеченську назву - "Ксамакс Вайнах".

Вайнахи - група народів Північного Кавказу і Грузії, що говорить нахськими мовами: чеченці, інгуші і бацбійці. Загальна чисельність вайнахів налічує понад 2 мільйона чоловік. Це поняття, тісно пов'язане з чеченською самосвідомістю, дуже далеким від швейцарського Невшателя.

Зі слів Чагаєва, бажання додати до нинішньої назви клубу слово "Вайнах" обумовлено його прагненням пов'язати назву з особистістю власника.

Це - нагадування про мої чеченських коріння. Я думаю, що як господар клубу я маю право внести зміни в назву для того, щоб вона мала відношення до власника команди".

Зміна назви може відбутися не раніше наступного сезону, це рішення ще повинне бути затверджене керівництвом Швейцарської футбольної ліги.

Раніше новоспечений власник "Ксамакса" заявляв, що має намір просувати в Європі "чеченське ставлення до футболу".

"Повна віддача на полі, мислення і професіоналізм. Ось ці три речі, які ми будемо вимагати від гравців" Ксамакса", - уточнив Чагаєв.

Нагадаємо, головний тренер грозненського футбольного клубу "Терек" голландець Руд Гулліт заявив, що працює у Чечні заради грошей та пригод.

Читайте також:

Гулліт зізнався, що працює в Чечні через гроші та пригоди

Кадиров програв матч зіркам світового футболу

Кадиров назвав Чечню найбезпечнішим місцем світу

Легендарний Рууд Гулліт очолив головну команду Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: