НСК "Олімпійський" зароблятиме 10-12 мільйонів доларів на рік

Витрати на утримання "Олімпійського" складатимуть від 12 до 15 мільйонів доларів на рік. А доходи – від 10 до 12 мільйонів доларів.

Державний концерн "Арени України", який управлятиме НСК "Олімпійський" перші три роки майже покриватиме витрати на себе. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

"За попередніми розрахунками, перший рік НСК на 80% покриватиме витрати на обслуговування своїми доходами. На другий рік – 90%, третій – 95%. Витрати на утримання 70-тисячника можуть бути від 12 до 15 мільйонів доларів на рік. А доходи – від 10 до 12 мільйонів доларів", – розповів Колесніков.

Втім, заробітки арени можуть бути й більшими. Вони залежатимуть від концертної програми, від того життя, яким забезпечить стадіон маркетингова стратегія.

Відзначимо, що ДК "Арени України" управлятиме ще й стадіоном у Львові. Обидві арени перейдуть в управління концерну після Євро-2012.

Нагадаємо, що НСК "Олімпійський" прийме п'ять матчів Євро-2012, в тому числі і фінал. "Арена-Львів" прийме три матчі групового етапу (група B).

Читайте також:

У волонтери Євро-2012 йдуть переважно молоді жінки

НАТО допоможе Україні з безпекою на Євро-2012

Кварцяний: у гравців збірної України виростуть зуби до Євро-2012

ПУк-2012: анекдоти про збірну України

Головна арена Євро-2012 готова на 95%

На відкритті НСК "Олімпійський" покажуть унікальне шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: