"Ньюкасл" за присутності легенди футболу здобув вольову перемогу над "Арсеналом"

Лондонці майже втратили надії потрапити до Ліги чемпіонів.

"Ньюкасл" у рамках 34 туру англійської Прем'єр-ліги переграв вдома лондонський "Арсенал" з рахунком 2:1.

Першими відкрили рахунок у зустрічі саме підопічні Арсена Венгера - Олександр Ляказетт на 14 хвилині вивів свою команду вперед після точного удару з лінії воротарської. Зазначимо, що результативний пас віддав інший новачок "канонірів" П'єр-Емерік Обамеянг.

Тим не менш, вже за 15 хвилин "сороки" відновили паритет у грі - Айосе Перес ударом у ближній кут вразив ворота суперника, зробивши таким чином рахунок на табло 1:1.

Переможний гол команда Рафаеля Бенітеса забила вже у другій половині матчу - Мет Річі на 68 хвилині спокійно переграв Петра Чеха та приніс своїй команді важливі три бали. На 75 хвилині господарі мали б втретє забивати у ворота "Арсенала", проте поперечина врятувала лондонців від цього взяття воріт.

Цікавий той факт, що на цій грі була присутня легенда футболу Пол Гаскойн, який раніше грав саме за "Ньюкасл", а також за "Манчестер Юнайтед".

Пол Гаскойн
Reuters

Після цієї перемоги "Ньюкасл" має у своєму активі вже 41 бал, розташовуючись при цьому на 10 сходинці. "Арсенал", своєю чергою, залишився з 54 очками на 6-му місці. Відставання від четвертого місця, яке дає право на потрапляння до Ліги чемпіонів, складає вже 13 пунктів.