О'Салліван встановив рекорд у снукері

В поєдинку О'Саллівана проти Картера вперше в матчі до 9 перемог у всіх п'яти виграних фреймах були зроблені серії, що перевищують 100 очок.

8 листопада 2007 року назавжди увійде до історії снукера. Вперше в матчі до 9 перемог у всіх п'яти виграних фреймах були зроблені серії, що перевищують 100 очок. Одна з них була максимальною – 147. І продемонстрував це чудо Рональд Антоніо О'Салліван у матчі з Алістером Картером

Значення унікального досягнення О'Саллівана важко переоцінити. До нього лише чотирьом гравцям вдавалося робити по 4 сотенні серії в матчах подібного формату. А тут - п'ять, одна з яких найвища! Такий результат не те що перевершити, але і повторити, мабуть, неможливо. 

Що стосується серії в 147 очок, те це саме по собі далеко не буденне явище. За всю історію професійного снукера брейк Ронні став 59-м. У рейтингових турнірах ця максимальна серія стала 36-ю за рахунком, а при телевізійному показі - 30-ю. 

При цьому для самого О'Саллівана серія в 147 очок не є такою вже рідкістю. Тепер в його активі таких брейків сім, що поступається тільки досягненню Стівена Хендрі (8 максимумів). Востаннє Ронні добивався максимуму 4 роки тому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: