Одразу двоє українських легкоатлетів з особистими рекордами зійшли на п’єдестал Чемпіонату світу

Один з них тижнем раніше виграв чемпіонат Європи серед юніорів.

Українські легкоатлети Михайло Кохан і Михайло Гаврилюк стали срібним і бронзовим призерами з метання молота на Чемпіонаті світу серед юніорів у фінському Тампере.

Причому Кохан відправив молот на переможні 79,68 м у п’ятій спробі. Гаврилюк завоював бронзову медаль заключною шостою спробою на 77,71 м. Для обох спортсменів ці результати стали особистими рекордами.

Чемпіоном світу U20 став британець Джейк Норріс (80,65 м).

Зазначимо, що юніори метають молот вагою 6 кг.

Нагадаємо, що Кохан минулого тижня виграв чемпіонат Європи U18 з новим найкращим досягненням світу в історії - 87,82 м ( юнаки у віковій категорії до 18 років метають 5-кілограмовий молот, в цій категорії  фіксують не світові рекорди, а найкращі досягнення).

Додамо, що на попередньому юніорському чемпіонаті 2 роки тому Україна також не залишилася без медалей - Гліб Піскунов завоював срібло з результатом 79.58.