Офіційна заява УЄФА щодо скандалу навколо Євро-2012

УЄФА розпочне розслідування заяв про корупцію у справі щодо вибору України та Польщі господарями Євро-2012, якщо буде оприлюднено відповідні докази.

Керівництво Європейського футбольного Союзу заявило, що розпочне розслідування заяв про корупцію у справі щодо вибору України та Польщі господарями Євро-2012, якщо буде оприлюднено відповідні докази.

"УЄФА зауважив нещодавні повідомлення у ЗМІ, відповідно до яких особа з Кіпру має свідчення того, що деякі представники УЄФА були підкуплені під час виборів господарів Євро-2012. В зв’язку з тим, що ці заяви поки не підтверджені, УЄФА бажає повідомити, що, як завжди, може відкрити розслідування лише на підставі матеріальних доказів", - говориться в офіційному повідомленні Союзу.

В заяві також йдеться про те, що подібні докази поки не були надані представникам УЄФА, незважаючи на запити з боку Союзу. УЄФА знову звернувся до зазначеної особи з проханням надати докази, що підтверджують його заяви, не пізніше ніж в середу, 27 жовтня.

"Якщо такі докази не будуть представлені у зазначений термін, УЄФА залишає за собою право розпочати судову процедуру, цивільну або кримінальну, щодо особи, або осіб, які дозволяють собі подібні наклепницькі висловлювання", - підкреслили в УЄФА.

Читайте також:

Заваров: Україна вже фактично готова до Євро-2012

Квитки на Євро-2012 будуть дешевшими, ніж на Євро-2008

В Україні відкинули звинувачення у підкупі УЄФА

Польща відкинула звинувачення у підкупі УЄФА заради Євро-2012

Колесніков: збірну України повинен очолити тренер, який виведе її у фінал Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: