Офіційно! Росія отримала етап Формули-1

Росія отримала право проведення гран-прі Формули-1 з 2014 року по 2020 роки з можливістю пролонгації ще на п'ять років.

14 жовтня в Сочі підписано договір про проведення в Росії Королівських гонок. Росія отримала право проведення Гран-прі Росії з 2014 по 2020 роки з можливістю пролонгації ще на п'ять років.

Зі сторони Формули-1 договір підписав директор чемпіонату світу Берні Екклстоун, а від Росії свій підпис поставив Михайло Капірулін, генеральний директор ВАТ "Центр передачі технологій будівельного комплексу "Омега". Договір був підписаний у присутності голови уряду РФ Володимира Путіна.

Також було підписано угоду про співробітництво між російськими компаніями, які будуть спонсорувати проведення етапу, і директоратом чемпіоаната світу Формули-1.

"У Сочі побувала оцінна комісія МОК, яка дала позитивну оцінку з підготовки до Олімпіади-2014, але провести ігри - це половина справи. Ще треба грамотно використовувати побудовану інфраструктуру після Олімпіади, тому було прийнято рішення провести в Сочі гран-прі Формули-1", - відзначив Путін.

"Росія отримала право проведення гран-прі з 2014 року по 2020 роки з можливістю пролонгації ще на п'ять років", - додав голова уряду РФ.

А директор Формули-1 Берні Екклстоун заявив, що вражений ідеєю використання олімпійських об'єктів під проведення Гран-прі Росії. "Дуже радий, що Формула-1 прийшла в Росію і особливо в таке прекрасне місто як Сочі, - сказав Екклстоун. - Мене дуже вразила ідея використання олімпійських об'єктів і після Олімпійських ігор. Я багато де побував і зі свого досвіду можу сказати, що часто ці об'єкти практично не використовуються".

Читайте також:

Red Bull здобули подвійну перемогу на Гран-прі Японії

Алонсо здобув блискучу перемогу на Гран-прі Сингапуру

Формула-1. Ferrari виграла домашню гонку

У Формулі-1 буде рекордна кількість етапів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: