Офіційно! Євро-2012 відбудеться у Києві, Донецьку, Львові та Харкові

Виконавчий комітет УЄФА затвердив чотири українські міста - Київ, Донецьк, Харків та Львів - господарями Євро-2012.

Виконавчий комітет УЄФА затвердив чотири українські міста - Київ, Донецьк, Харків та Львів - господарями Євро-2012.

Фінал Євро-2012 відбудеться у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський".

Ключовим питанням, яке переконало членів Виконкому УЄФА стало виділення українським урядом додаткових коштів на підготовку до чемпіонату.

"Якби українська влада не прийняла це рішення, то Україна могла б бути позбавлена права на організацію чемпіонату", - сказав президент УЄФА Мішель Платіні.

Варто зазначити, що експерти УЄФА ретельно інспектували всі інфраструктурні об’єкти нашої країни щомісяця, а подекуди і частіше. Наша країна знайшла фінансові, організаційні та людські ресурси для втілення проекту Євро на 100%.

Винесенню рішення передувало засідання, яке розпочалося о 9:00 за португальським часом (11:00 – за київським). Члени Виконкому обговорювали вирішальні аспекти справи - їхні аргументи, народжені з об’єктивних висновків експертів, стали вирішальними для винесення вердикту.

Григорій Суркіс виступав перед Виконкомом перед голосуванням. Президент ФФУ наголосив на тому, що Україна здійснила низку важливих кроків назустріч УЄФА і Євро-2012 в рамках європейських стандартів. Незважаючи на втрату часу на початковому етапі підготовки, Україна змогла вибудувати сталу структуру відповідальних за проект організацій на міждержавному, центральному та місцевому рівнях.

Після цього відбулося закрите навіть від президента ФФУ голосування членів Виконкому. Українські аргументи подіяли на УЕФА. На даний момент футбольна Європа повністю довірилася Україні і Польщі, а майбутній чемпіонат вже вийшов із зони ризику.

Таким чином, чемпіонат Європи-2012 відбудеться у Києві, Донецьку, Львові, Харкові (Україна) та Варшаві, Гданську, Познані та Вроцлаві (Польща).

Читайте також:

Євро-2012: в Україні - 16 матчів, у Польщі - 15

В УЄФА вже вирішили долю українських міст на Євро-2012

Кабмін виконав вимогу УЄФА щодо підготовки до Євро-2012

Польща не відмінить візи для українців на час проведення Євро-2012

Київ виділить для транспорту УЄФА окрему смугу

На стадіоні-відкритті Євро-2012 трапилася жахлива трагедія

ВідеоКиїв, Донецьк, Харків та Львів - господарі Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: