Олег Блохін – про справи збірної

У вівторок, напередодні товариського матчу України з Узбекистаном, відбулася прес-конференція тренера нашої збірної Олега Блохіна.

Олег Блохін
Олег Блохін
Основні тезиси прес-конференції Олега Блохіна:

Блохін розпочав прес-конференцію зі співчуття на адресу родини Віктора Прокопенка.

Також тренер збірної спростував інформацію про неучасть у матчі України з Узбекістаном Шевченка, але заявив, що більше 45 хвилин він не зіграє.

Блохін назвав Узбекистан сильним суперником, а з приводу вдалого дебюту Вороніна в "Ліверпулі" тренер сказав, що як і раніше вважає, що Італія або Іспанія підійшли б йому більше. 

Блохін відмовився назвати причини конфлікту між Шевченком та Моуріньо, хоча зазначив, що знає в чому справа. 

Єдиним гравцем, який може підсилити збірну, тренер назвав Гладкого. 

Крім Русола всі гравці здорові, його може замінити в центрі оборони Єзерський. 

Чигринський не викликаний у збірну у зв’язку з тим, що знизив рівень своєї гри. Блохін поскаржився, що зараз в Україні немає центрбеків, які вміють відбирати м’яч, таких як Сергій Федоров. 

Також Олег Володимирович висловив невдоволення тим, що ЗМІ часом суб’єктивно оцінюють його роботу і попросив не давати йому дилетантських порад. 

Тренер зазначив, що Тимощук у "Зеніті" виконує інші функції, ніж у збірній, але йому не під силу вплинути на Діка Адвоката (тренера "Зеніта"). 

Також Блохін зазначив, що більше не бачить у збірній тандему Русол-Чигринський, тому що це однопланові гравці. Пару Русолу можуть скласти Кучер, Грицай, Єзерський, або Даниловський. 

Блохін заявив, що завтра збирається дати шанс Максиму Калиниченку.
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: