Олег Блохін – про справи збірної

У вівторок, напередодні товариського матчу України з Узбекистаном, відбулася прес-конференція тренера нашої збірної Олега Блохіна.

Олег Блохін
Олег Блохін
Основні тезиси прес-конференції Олега Блохіна:

Блохін розпочав прес-конференцію зі співчуття на адресу родини Віктора Прокопенка.

Також тренер збірної спростував інформацію про неучасть у матчі України з Узбекістаном Шевченка, але заявив, що більше 45 хвилин він не зіграє.

Блохін назвав Узбекистан сильним суперником, а з приводу вдалого дебюту Вороніна в "Ліверпулі" тренер сказав, що як і раніше вважає, що Італія або Іспанія підійшли б йому більше. 

Блохін відмовився назвати причини конфлікту між Шевченком та Моуріньо, хоча зазначив, що знає в чому справа. 

Єдиним гравцем, який може підсилити збірну, тренер назвав Гладкого. 

Крім Русола всі гравці здорові, його може замінити в центрі оборони Єзерський. 

Чигринський не викликаний у збірну у зв’язку з тим, що знизив рівень своєї гри. Блохін поскаржився, що зараз в Україні немає центрбеків, які вміють відбирати м’яч, таких як Сергій Федоров. 

Також Олег Володимирович висловив невдоволення тим, що ЗМІ часом суб’єктивно оцінюють його роботу і попросив не давати йому дилетантських порад. 

Тренер зазначив, що Тимощук у "Зеніті" виконує інші функції, ніж у збірній, але йому не під силу вплинути на Діка Адвоката (тренера "Зеніта"). 

Також Блохін зазначив, що більше не бачить у збірній тандему Русол-Чигринський, тому що це однопланові гравці. Пару Русолу можуть скласти Кучер, Грицай, Єзерський, або Даниловський. 

Блохін заявив, що завтра збирається дати шанс Максиму Калиниченку.
 

ВідеоЗбірна України зіграє з командою Узбекистану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: