"Олександрія" переграла "Сталь" та здобула "Кубок престижу"

Це вже третя поразка кам'янчан від "Олександрії".

"Олександрія" у рамках 31 туру української Прем'єр-ліги виграла на виїзді у кам'янської "Сталі" з рахунком 2:1.

Основні події зустрічі розгорнулися у другій половині протистояння. Спочатку Андрій Бацула на 75 хвилині вивів свою команду вперед завдяки точному удару з гострого кута.

Подвоїли свою перевагу підопічні Володимира Шарана за три хвилини. Андрій Цуріков вдало замкнув чудовий пас у виконанні Сергія Старенького, який з'явився у грі лише на 65 хвилині.

"Сталь" відіграла один гол вже у додатковий час - Мар'ян Мисик впевнено реалізував пенальті та встановив таким чином остаточний рахунок у матчі.

Перегравши "Сталь", "Олександрія" набрала 42 бали та за тур до кінця УПЛ стала володарем "Кубка престижу", який отримує найкраща команда другої шістки. Що стосується "Сталі", то вони з 26 пунктами посідають передостанню позицію.

Цікавий той факт, що "Олександрія" вже 4 гри поспіль не втрачає очок у внутрішній першості. Окрім того, "Олександрія" вже втретє переграла "Сталь" у цьому сезоні - 4:1, 2:0, 2:1.