"Олександрія" у другому таймі розгромила "Карпати" та продовжила вражаючу серію у чемпіонаті

Команда Володимира Шарана впритул наблизилася до топ-6.

"Олександрія" у рамках 17-го туру чемпіонату України доволі легко переграла вдома львівські "Карпати" з рахунком 3:0.

Слід зазначити, що всі цікаві події протистояння прийшлися на другу половину зустрічі. Розпочав розгром суперника Артем Полярус, який на 60-й хвилині першим встиг на добивання після сейву воротаря.

Подвоїли свою перевагу підопічні Володимира Шарана вже через 6 хвилин - Артем Полярус скористався помилкою суперника та віддав передачу на Сергія Старенького, який завдяки удару у порожні ворота зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.

Встановив остаточний рахунок у матчі Віталій Пономар - форвард господарів на 78-й хвилині знову змусив помилитися опонента та забив гол у порожні ворота. Після цієї перемоги, "Олександрія" довела свою безпрограшну серію до 5 матчів. Наразі, в їхньому активі 18 очок та 8 позиція. Від топ-6 команда Шарана відстає лише на два бали. "Карпати", тим часом, посідають 11 місце, маючи у своєму доробку 14 пунктів.