"Олександрія" вдома впевнено здолала "Сталь"

І перервала триматчеву безвиграшну серію у чемпіонаті.

У матчі 26-го туру української Прем’єр-Ліги "Олександрія" на своєму полі впевнено переграла "Сталь" - 2:0.

Спершу за господарів відзначився Євген Протасов влучним ударом з гострого кута (14). А згодом Василь Гацук впевнено реалізував пенальті і подвоїв перевагу команди (36).

У другому таймі господарі утримували превагу, однак вразити ворота суперника вже не зуміли.

Зазначимо, що "Олександрія" перервала триматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті і, таким чином, наблизилася до "Олімпіка" та перебуває на другій позиції у другій шістці (29 балів). "Сталь" ділить з "Чорноморцем" останнє місце турнірної таблиці (22 бали).

ВідеоЧорноморець - Олімпік - 3:1. Відео матчу

Чемпіонат України 2017/2018. 26 тур. Чорноморець - Олімпік - 3:1. Відео ключових моментів і голів матчу.

Чорноморець - Олімпік - 3:1. Відео матчу